FURNITURE / Tables / Serving table 5944359
nr 594 4359
SERVING TABLE
Teak, height: 64, klaffar, wear, damages.
Teak, höjd: 64, klaffar
Condition: slitage, skador
100
SEK 600
Monday August 17 2009
at 18:45:36
400 kr
400 kr
450 kr
550 kr